Zoeken in de webise van Boma Staalbouw Bel met Boma Staalbouw 0523 251490

Over Boma Staalbouw

Organisatie

Algemeen

   
 
Telefoon algemeen : 0523-251490  
Email algemeen : info@bomastaal.nl  
     

Directie

Tel. nummer

Email adres

Eduard Bouwhuis 0523-238074 eduard@bomastaal.nl
Jan Altena 06-51556452 jan@bomastaal.nl
     

Boekhouding

   
Edwin Schutmaat 0523-251490 edwin@bomastaal.nl
Heleen Jaspers 0523-251490 heleen@bomastaal.nl
     

Verkoop / Calculatie

   
Jan Altena 06-51556452 jan@bomastaal.nl
Arnold Soeten 0523-238072 arnold@bomastaal.nl
Albert Oosterhoff 0523-238070 albert@bomastaal.nl
Gerjan Kamermans (klein staal & zetwerk) 0523-238061 gerjan@bomastaal.nl
Eduard Bouwhuis 0523-238074 eduard@bomastaal.nl
     
     

Planning

   
Eduard Bouwhuis (werkplaats) 0523-238074 eduard@bomastaal.nl
Gert Hutten (buitendienst) 0523-238063 gert@bomastaal.nl
     

Bouwadvies & Begeleiding

   
Jan Altena 06-51556452 jan@bomastaal.nl
Arnold Soeten 0523-238072 arnold@bomastaal.nl
Karel Roessink 0523-238065 karel@bomastaal.nl
     

Tekenkamer

   
Adri Nijlant 0523-238066 adri@bomastaal.nl
Hans Hankamp 0523-238068 hans@bomastaal.nl
Jan Veldhuijzen 0523-238075 veldhuijzen@bomastaal.nl
Jeroen Kremer 0523-238067 jeroen@bomastaal.nl
Karel Roessink 0523-238065 karel@bomastaal.nl
Stefan Boezelman 0523-238064 stefan@bomastaal.nl
     

Werkplaats

   
Johan Spijkers    
     

Onderhoud / Magazijn

   
Gerwin Pullen 0523-238062 gerwin@bomastaal.nl
Wilfred Prenger 0523-238062  
     

Buitendienst

   
Gerard Meulenkamp 06-20439679 gerard@bomastaal.nl
Boma StaalbouwOver Boma StaalbouwOrganisatie
Certificeringen Certificeringen

Boma Staalbouw B.V.

Bezoekadres:
Kloosterdijk 1
7692 PH
Mariƫnberg
Postadres:
Postbus 19
7690 AA
Bergentheim
Telefoon:
Fax:
E-mail:
Website:
05 23 - 25 14 90
05 23 - 25 23 92
info@bomastaal.nl
Algemene voorwaarden Sitemap
Design & Realisatie: Sologic Webdesign